Gania iu bën ‘prenk’ banorëve, ja lyen jastëkat me qepë (Video)

E publikuar: 05/12/2023 23:29
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Konkurrentët e edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova, duket se sonte do ta kenë të vështirë të bëjnë gjumin.

Kjo pasi që Ganiu, ka fërkuar jastëkët e tyre si dhe gjëra të tjera me qepë, dhe mund ta merrni me mend aromën që lëshojnë ato?

Gjithsesi, shihni më shumë nga veprimi i Ganiut, në videon në linkun e mëposhtëm.