Gani Geci pas vendimit të Kurtit për Manastirin: Kuku çfarë huti

E publikuar: 13/03/2024 22:33
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Ish deputeti i Kuvendit të Kosovës, Gani Geci ka reaguar pas vendimit të Kryeministrit Kurti për Manastirin e Deçanit.

Ai përmes një Instastory ka shpërndarë lajmin për vendimin e marrë dhe e ka përshkruar fotografinë me ironi.

“Kuku çfarë hutiiii! Zdi çka ke menu ti!”, ka shkruar Geci.