Enca ndan foto nga xhirimet e videoklipit, nuk ia zënë as kamera gjoksin e madh

E publikuar: 14/11/2019 22:39
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Enca HaxhiuKëngëtarja Enca Haxhiu së shpejti do të publikoi projektin e saj më të ri.Ajo po ndan imazhe nga videoklipi me ndjekësit në rrjete sociale, kryesisht në atë me të përdorurin, pra Instagramin, shkruan GazetaBlic.Sapo ka bërë publike një foto e cila nuk kishte se si të mos komentohet. E veshur me fustan shumë të hapur, këngëtarja ka ekspozuar gjoksin. Krahas, makinës dhe gjërave të tjera rreth saj vëmendja bie te gjithë gjoksi i artistes që në çdo foto, videoklip e ekspozon.

Ndryshe, projekti më i ri i saj mban titullin ‘Mwah‘, që do të publikohet shumë shpejt pasi që është në fazat e përfundimit.‘Jelaous‘, është i fundit deri më tani që ka një videoklip me skena të ‘nxehta‘, dhe siç duket edhe në këtë që do të publikoi këto lloj skena nuk do të mungojnë.

/

/GazetaBlic/