Enca Haxhiu me Beart Rexhepin në të njëjtin hotel?

14.06.2021 13:40
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Enca Haxhiu me Beart Rexhepin në të njëjtin hotel?

Këngëtarja siç duket është duke përgatitur një befasi për fansat me ish-konkurrentin e Përputhen.

Kjo pasi ditë më parë, ajo ndau një imazh në përqafim të Beartit të cilin ia kishte fshehur fytyrën, shkruan lajmi.net.

Ndërsa sot, Enca ka postuar fotografi të saj dhe të ish-protagonistit në storie në Instagram.

Ajo ka publikuar një imazh para pasqyrës derisa shihet e veshur me veshje provokuese duke venë në dukje pasuritë e saj trupore.

Ndërkohë, Beart Rexhepi nga ana tjetër shihet i zhveshur në pjesën e sipërme teksa pin një gotë shampanjë dhe mund të aludohet se dyshja janë në të njëjtin hotel.

Ndryshe, Enca Haxhiu nuk ka zbuluar ende se cilat është arsyeja e shoqërimit të saj me ish të dashurin e Tea Trifonit./Lajmi.net/

Komentet

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Nora dhe Akili garojnë nesër, orari dhe kundërshtarët e tyre

Nora dhe Akili garojnë nesër, orari dhe kundërshtarët e tyre

Grushte e shkelma, gruaja rreh burrin në një plazh në Turqi (Video)

Grushte e shkelma, gruaja rreh burrin në një plazh në Turqi (Video)

Emocionon Rita Ora, uron në shqip Distria Krasniqin për medaljen e artë

Emocionon Rita Ora, uron në shqip Distria Krasniqin për medaljen e artë

Gashi publikon këngën “Sleeping On My Left”

Gashi publikon këngën “Sleeping On My Left”

Befasi! Dua Lipa arrin në Tiranë, takohet me Edi Ramën

Befasi! Dua Lipa arrin në Tiranë, takohet me Edi Ramën

Osmani pritet nga Perandori i Japonisë, Naruhito

Osmani pritet nga Perandori i Japonisë, Naruhito

Madhështore, Drita barazon me gjigantin holandez Feyenoord në Ligën e Konferencës

Madhështore, Drita barazon me gjigantin holandez Feyenoord në Ligën e Konferencës

Yll Limani merr vaksinën anti-Covid

Yll Limani merr vaksinën anti-Covid

Dua Lipa realizon ëndrrën e saj, merr pushimet luksoze në Meksiko vetëm 359 dollarë nata

Dua Lipa realizon ëndrrën e saj, merr pushimet luksoze në Meksiko vetëm 359 dollarë nata

“Ndër bekimet më të shpeshta e më të mirat i kemi nga prindërit”, Mozziku uron festën me një foto familjare

“Ndër bekimet më të shpeshta e më të mirat i kemi nga prindërit”, Mozziku uron festën me një foto familjare

Lirohet nga paraburgimi babai i “Miss Universe Kosova”, Tuti Sejdiu

Lirohet nga paraburgimi babai i “Miss Universe Kosova”, Tuti Sejdiu

Fjolla Morina arrestohet në Prishtinë

Fjolla Morina arrestohet në Prishtinë

Stresi në punë shëndoshë punonjësit

Stresi në punë shëndoshë punonjësit

“Personat që kërkojnë lëmoshë punojnë për gupe kriminale”

“Personat që kërkojnë lëmoshë punojnë për gupe kriminale”

Bebe Rexha publikon video në të brendshme: Sa mendoni se peshojë

Bebe Rexha publikon video në të brendshme: Sa mendoni se peshojë

Si ndikojnë në trurin tonë lajmet politike, këshillat e ekspertëve

Si ndikojnë në trurin tonë lajmet politike, këshillat e ekspertëve