E vetëdijshme për ato që posedon Brooke Hanmer (Foto)

E publikuar: 07/03/2015 21:12
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Me gjasë nuk keni dëgjuar për bukuroshen amerikane, Brooke Hanmer.

Bëhet fjalë për modelen atraktive dhe bionden fatale, e cila mund të krenohet me trupin e përsosur.
Ajo është e vetëdijshme për ato që posedon, prandaj nuk turpërohet t’i ekspozojë adutët që ka dhe me shumë lehtësi tërheq vëmendje.

Disa prej fotografive të saja më të mira, mund t’i shihni në përmbledhjen e mëposhtme.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14