E parezistueshmja Shanina Shayk (Foto)

E publikuar: 09/03/2015 19:40
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Modelja Shanina Shayk është një bukuri e miksuar lituaneze,pakistaneze dhe arabo-saudite.

Ndaj nuk është çudi pse ajo është kaq e veçantë!

Supermodela e Victoria’s Secret ka pozuar për Harper’s Bazaar në Australi ku dukej thjesht e parezistueshme./infosot.com

shanina

Stylish: Another image sees her dressed in a low-cut frock and gladiator sandals 

In touch with nature: The 24-year-old beauty looked completely at ease while posing with a pair of kangaroos at Australia Zoo for the Australiana themed shoot

Sultry siren: Shanina Shaik smoulders as she poses topless for the April issue of Harper's Bazaar Australia

Free spirits: Shanina features on the cover of the fashion bible, cuddling doe-eyed koala Chip