E braktis e dashura, hakmarrja e tij në Facebook bëri shumë për të qeshur

E publikuar: 18/10/2020 20:01
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Share:

Pasi vajza u largua, një burrë nga Australia vendosi të hakmerrej ndaj saj dhe Facebook po gumëzhit për këtë.

Burri i braktisur postoi një reklamë në Facebook në të cilën ai hodhi në shitje çantën që i përkiste ish- partneres së tij për 20 dollarë.

Çelësi është në çmim, megjithëse është një çantë false të brendit Jimmy Choo, por çështja është në fjalët e tij.

“Unë po shes çantën e rreme të ish-së dashurës sime. Ajo përputhej shumë me personalitetin e saj, pasi ajo është e rreme ashtu si ajo.”

Burri më pas zbuloi në Facebook se e dashura e tij kishte kryer operacione plastike dhe se ajo shpesh shkonte në solarium, shkruan Daily Mail.

“Në shikim të parë, çanta, ashtu si vajza, duket si origjinale, por kur e shikon nga afër, bëhet e qartë se ka shumë nga karakteristikat e saj që nuk janë të bukura dhe se diçka qelbet (jo çanta, ajo ka një erë fantastike)”, vazhdoi ai.

Ai më pas tregoi pjesën e brendshme të çantës dhe tha: “Çanta është e zbrazët, ashtu si shpirti i saj, dhe megjithëse ajo vepron sikur të jetë e vërtetë, së shpejti e kupton se ky është një imitim i lirë”.