Djemtë e kombëtares Kuq e Zi i bashkohen trendit më viral të Tik-Tok

E publikuar: 19/03/2024 20:45
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

“Lumi unë” është kënga që këngëtari Irkenc Hyka i dedikoi bashkëshortes së tij në ditën e dasmës.

Kjo këngë mori përmasa të mëdha menjëherë dhe në TikTok është kthyer në një trend.

Këtij trendi së fundmi i janë bashkuar djemtë e kombëtares.

Taulant Seferi, Nedi Bajrami dhe Ylber Ramadani janë rikthyer më energjikë se kurrë këtë sezon, që pritet të jetë aspak i lehtë për ta.

Nën tingujt e këngës “Lumi une” djemtë ja marin valles.