Digjet një veturë në Suharekë, intervenohet shpejt nga zjarrfikësit

E publikuar: 16/03/2024 23:26
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Një veturë është djegur mbrëmjen e sotme në Suharekë.

Vetura është përfshirë nga flakët rreth orës 21:00.

Lajmin e ka bërë të ditur Organizata Vullnetare Zjarrfikësit dhe Shpëtimit, e cila edhe ka bërë intervenimin.

Zjarrfikësit kanë lokalizuar zjarrin në kohë të shpejt dhe kanë shpëtuar veturën pa dëme të mëdha.

Më poshtë pamje: