Dasmat shqiptare: E fusin dashin në sallë dhe i japin birrë!

07.08.2021 20:57
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Dasmat shqiptare: E fusin dashin në sallë dhe i japin birrë!

Çudirat ndodhin vetëm nga shqiptarët!

Një grumbull dasmorësh derisa shihen se po vallëzonin gjatë një dasme, kanë “ftuar” edhe një Dash.

Shihet qartë se si ata argëtohen duke abuzuar me kafshën, sepse i jepnin pije alkoolike për të pirë.

Kapja e Dashit në duar dhe futja e birrës më dhunë në gojë, ishte lojë e pëlqyer për tërë ata dasmorë, ku muzika, e cila kumbonte  ishte në gjuhën shqipe.

E gjithë kjo u bë virale brenda një kohe të shkurtë.

Për më shumë vlerësoni videon në link:

https://www.instagram.com/p/CSR0hIeIyf7/

Komentet

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Sistemi elektronik s’funksionon, qytetari tallet duke luajtur me letra në objektin e komunës

Sistemi elektronik s’funksionon, qytetari tallet duke luajtur me letra në objektin e komunës

Moment gazmor gjatë mbërritjes së ministrit të Mbrojtjes në Kukës, zjarrfikësi i kërkon një pako cigare

Moment gazmor gjatë mbërritjes së ministrit të Mbrojtjes në Kukës, zjarrfikësi i kërkon një pako cigare

Dasmat shqiptare: E fusin dashin në sallë dhe i japin birrë!

Dasmat shqiptare: E fusin dashin në sallë dhe i japin birrë!

Princ Vali Corleone i ri i Maqedonisë, shpenzon 60 mijë euro në muaj pa punuar kurrë

Princ Vali Corleone i ri i Maqedonisë, shpenzon 60 mijë euro në muaj pa punuar kurrë

“Festifali lakuriq”, traditë 500-vjeçare që nuk u prish as në pandemi

“Festifali lakuriq”, traditë 500-vjeçare që nuk u prish as në pandemi

Heq borën me … flakëhedhës – video

Heq borën me … flakëhedhës – video

‘Na çave k…, o by… m*ti’/ Nxehet konkurenti dhe përplas në tokë Renato Mekollin (VIDEO)

‘Na çave k…, o by… m*ti’/ Nxehet konkurenti dhe përplas në tokë Renato Mekollin (VIDEO)

Edhe pare, edhe hajgare (VIDEO)

Edhe pare, edhe hajgare (VIDEO)

E braktis e dashura, hakmarrja e tij në Facebook bëri shumë për të qeshur

E braktis e dashura, hakmarrja e tij në Facebook bëri shumë për të qeshur

Shikoni si vjedh kjo ruse pa u vërejtur në dyqan – (video)

Shikoni si vjedh kjo ruse pa u vërejtur në dyqan – (video)

Trump kërkon ndryshimin e kokës së dushit: ‘Uji s’po rrjedh shpejt nga çezmat’

Trump kërkon ndryshimin e kokës së dushit: ‘Uji s’po rrjedh shpejt nga çezmat’

16 gjërat idiote për të cilat gratë shpenzojnë para (Foto)

16 gjërat idiote për të cilat gratë shpenzojnë para (Foto)

Mjekët në Gjermani vijojnë të pozojnë nudo në shenjë proteste për mungesën e mjeteve mbrojtëse (Fotot)

Mjekët në Gjermani vijojnë të pozojnë nudo në shenjë proteste për mungesën e mjeteve mbrojtëse (Fotot)

Ja çka i ndërtoi gruas së tij!

Ja çka i ndërtoi gruas së tij!

Vogëlushja kosovare qanë me lot’ për rrëzimin e Kurtit (Video)

Vogëlushja kosovare qanë me lot’ për rrëzimin e Kurtit (Video)

Karantinë dita e 20/ Po bënte ushtrime në shtëpi, i bie dera në kokë dhe… (Foto)

Karantinë dita e 20/ Po bënte ushtrime në shtëpi, i bie dera në kokë dhe… (Foto)