Dasmat shqiptare: E fusin dashin në sallë dhe i japin birrë!

E publikuar: 07/08/2021 20:57
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Share:

Çudirat ndodhin vetëm nga shqiptarët!

Një grumbull dasmorësh derisa shihen se po vallëzonin gjatë një dasme, kanë “ftuar” edhe një Dash.

Shihet qartë se si ata argëtohen duke abuzuar me kafshën, sepse i jepnin pije alkoolike për të pirë.

Kapja e Dashit në duar dhe futja e birrës më dhunë në gojë, ishte lojë e pëlqyer për tërë ata dasmorë, ku muzika, e cila kumbonte  ishte në gjuhën shqipe.

E gjithë kjo u bë virale brenda një kohe të shkurtë.

Për më shumë vlerësoni videon në link:

https://www.instagram.com/p/CSR0hIeIyf7/