Çel varrin e të atit për të kërkuar pasurinë, gjen…

E publikuar: 07/03/2015 15:45
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Melanie Nash, 53-vjeçarja nga New Hampshire, prej vitesh ishte vënë në kërkim të babait të saj.

Ajo jo vetëm që nuk arrit të merrte pasurinë e të atit, por përfundoi në burg nën akuzën e abuzimit dhe ndërhyrjes në varreza.

Gruaja besonte se i ati i ndarë nga jeta në vitin 2004, e kishte marrë pasurinë me vete në varr.

Në bazë të këtyre dyshimeve, ajo zhvarros të atin. Në arkivol gjen vetëm vodkë dhe cigare. Gruaja u arrestua në pritje të procesit gjyqësor.

“Unë e bëra këtë për arsye të drejta dhe e di se babai im do të ishte dakord. E gjithë ajo që bëmë ishte zhvarrosja e tim ati për të kërkuar dokumentet”, sqaron 53-vjeçarja.