Nenkryesore
Reali i mori Rudiger, Chelsea përgatit “hakmarrjen”
Dueti më i ri nga Ledri e Lluni “Narcos Albania”
Kurti përcjell për në Algjeri sportistët kosovarë që marrin pjesë në Lojërat Mesdhetare
Çmimet e veturave të përdorura: Këto janë 10 modelet më të kërkuara në tregun gjerman
Kjo sjellje toksike në punë dëmton shëndetin tonë mendor
Nis punën kompjuteri më i fuqishëm në Evropë – Lumi kushtoi 200 milionë euro
Koha e ushqimit mund të ndikojë në plakjen më të shpejtë
Johnny Depp i ndodh e papritura me rrjetet sociale
Pse duhet t’i hekurosni rrobat mbrapsht?
Tregu evropian i telefonave po shënon tremujorin e parë më të keq që nga viti 2013
Atletja shqiptare shpallet Kampione Ballkani me rekord
Studimi i ri: Nëse pini pije të gazuara, rrezikoheni të prekeni nga kanceri
Sa e dëmton duhani shëndetin tonë mendor?
Vlera e Bitcoin bie nën 20 mijë dollarë
Përdorimi i vajit të ullirit në flokët e thata
Ushqimet që ndihmojnë në rritjen e përqendrimit
Snapchat po punon në një abonim me pagesë – mund ta shihni se kush i ka shikuar ‘storjet’ më shumë se një herë
Gjendet origjina e pandemisë më të rëndë që ka kaluar njerëzimi
Ramush Haradinaj për Noizyn dhe Loredanën: Miq të veçantë
Interneti i shpejtë i Elon Musk së shpejti edhe në Kosovë
Pique po e vazhdon lidhjen me të dashurën 22-vjeçare, çifti është parë bashkë në veturën e futbollistit
15 shprehjet më romantike të filmave të të gjitha kohërave
Koha e shalqirit, por çfarë i ndodh trupit kur e konsumoni?
Njihuni me aeroplanin i cili mund të qëndrojë për muaj të tërë në ajër
Këshilla të vlefshme para se të filloni zyrtarisht procesin e nxirjes
Adobe do të ofrojë një version falas të Photoshop për shfletues
Gjilani bën goditjen e parë duke transferuar futbollistin shkupjan, këto janë detajet
Megan Markle është e gjatë 171 cm dhe peshon 50 kg: për të qenë e dobët, ajo ha këtë ushqim çdo ditë!
Truke të thjeshta për të eliminuar kilet e tepërta para plazhit
Elon Musk do të takohet për herë të parë me stafin e Twitter, punëtorët e kanë rastin t’i bëjnë pyetje
Si ta hapni kapakun e kavanozit në sekondë: Pa thikë dhe pa u munduar
Apple me laptop të ri
Disa ide se si të lini cigaren
Ademi për “Dardanët”: Këta luanë përkrahën Kosovën deri në fund, nuk ranë pre e provokimeve
Metoda e re e mashtrimit në Whatsapp
Amir Rrahmani: Trajneri i Greqisë më shau sonte, iu ktheva menjëherë
Federata e Futbollit e Greqisë reagon pas fitores së helenëve ndaj Kosovës në Volos
​Lista e ushqimeve që ulin rrezikun nga kanceri
U akuzua për ngacmim seksual, gjykata jep vendimin për Cristiano Ronaldon
​Pesë arsye pse duhet të hani manaferra
Justin Bieber anulon koncertet për shkak të paralizës në fytyrë
Ky peshk është më i shëndetshëm nga të gjithë
Shakira thuhet se punësoi detektivë për të zbuluar tradhtinë e Piques
Pesë këshilla që duart tuaja të mos ju vijnë aromë hudhre
Personat mbi 40 vjeç duhet të punojmë vetëm 3 ditë në javë, thotë studimi
Telegrami jep informacione për përdoruesit
Kombëtarja e Kosovës mbërrin në Volos
Versioni i parë syzeve AR nga Meta do të jetë vetëm për zhvilluesit
Ushqimet që duhet t’i konsumoni më shpesh për shëndetin e veshkave
[TABS_R id=314738]
TË FUNDIT