Kuriozitete
Në Antarktik bora dhe akulli bëhen të kuqe
Verbohet 25 vjeçarja, tentoi të lyente sytë me ngjyrë të zezë
Në Parlamentit britanik zbulohët “porta e fshehtë” 360 vjeçare
Pa koment: Luan violinë gjatë operacionit në tru
Bota pas 250 milionë vjetësh – Video
E fejuan që në moshën 10-vjeçare, vajza e sëmurë me kancer kërkon të pajtohet me familjen pas 7 vitesh
Ishte lodhur duke u kujdesur për të, vajza tenton të mbysë mamanë e sëmurë (Video)
Aksidenti që i ndryshoi jetën/ Burri i verbër i pretendon se iu rikthye shikimi pasi u përplas nga një makinë
Rrugët e Kinës mbushen me qen e mace të hedhura nga ballkoni pas lajmeve se po përhapin koronavirusin
Përdorin koronavirusin për “like”, fotot që postojnë “yjet” e Instagramit
Njerëzit “e thjeshtë” që u bënë sundimtarë
Djali 10-vjeçar la shtatzënë 13-vjeçaren, analizat: Ai nuk mund të bëhet baba, vajza: Vetëm atë kam pasur
Pritet të rikthehen në qiell avionët “737 MAX” në mesin e 2020’ës
Shkencës: Qeshni me partnerin, marrëdhënia juaj bëhet më e fortë
Nëse i heqni qimet e hundës mikrobet dhe grimcat pranë folikulave mund të futen brenda dhe të shkaktojnë infeksion
Pedofili meksikan lidhet dhe rrihet para se t’i vendosin flakën
Mund të pësoni keq nëse lini një shishe ujë në makinë
Çfarë do t’i ndodhte femrës sikur të merrte Viagra?
Njihuni me njeriun e parë që ruhet në gjendje të ngrirë prej 1967
Për magji të zezë, 16 luanë mbytën mizorisht  për t’ju marrë dhëmbët dhe putrat, që t’i shesin në tregun e zi
Të “gërditshme”, por nëse zhduken këto tre lloje të insekteve do të krijohet kaos ekologjik
Kush ka dëshirë falas për ta vizituar Japoninë?!
Vajzat e fshatit reklamojnë bujqësinë
Ylli i YouTube-it! 5-vjeçarja ruse që fiton plot 18 milionë euro në vit
E humbur prej 20 vitesh, del në skenë “mburoja e Garibaldit”
Xhamia 609-vjeçare zhvendoset, veprim i rralë në Turqi
Gjermani kërkon 10 persona që do t’i bënin shoqëri në pronën e tij, milioneri ofron benefite tjera dhe qëndrimin pa pagesë
Me këto Japonia tregon se është 100 hapa para të gjitha vendeve në botë
Rikthehen në Parkun e Gërmisë derrat e egër
Përjashtohet nga puna mësuesi, u tha nxënësve se nuk ekziston babadimri
E kishin blerë “për pak para” kështjellën e shkatërruar franceze, çifti tani po fitojnë milionat pasi që e shndërruan në një “sallon dasmash”
Është gjendur “këlyshi” i ngrirë 18,000-vjet më parë
Varësia nga smartphonet një në katër të rinjët, të e rejat “viktimat më të mëdha”
Studentët zhvishen për bamirësi (Foto)
Hamburger me krimba, punonjësit: Janë më të shijshëm se mishi i viçit
Tërbohen modelet! Ishin dëbuar nga stadiumi, por sërish nudo! – FOTO
Katastrofa e Çernobilit/ Historia e atyre që nuk pranuan t’i braktisnin shtëpitë
La kamerën e ndezur aksidentalisht, zbulon se gruaja po e tradhton me shokun e ngushtë
Njeriu që fitoi 5 miliardë dollarë në 48 orë
A do të guxonit t’i vishni?! (Foto)
Dita e Mushkonjës, vrasëses më të madhe në botë
Momenti i tmerrshëm kur një grua shtypet mes dy makinave (Video)
I mblodhi 12 mijë euro për djalin e sëmurë, të gjitha i shpenzoi në drogë e prostituta
E dashura ia jep laptopin për koke të dashurit, arsyeja do t’ju habisë (Video)
Fotogaleri/ Ne jemi çfarë hamë!
Një ndërhyrje nga qielli e shpëton shoferin nga gjoba
Molla që po i çmend të gjithë, një copë kushton 6 euro e 60 cent
Proshuta dhe salsiçet janë kancerogjene, sipas britanikëve
Vuan nga një sëmundje e rrallë, plaket tetë herë më shpejt se çdo person tjetër (Foto/Video)
XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari