Kuriozitete
Nuk pranon të ngre dolli me shefin, rrahet punëtori i bankës
E shpallin të vdekur, por…
Amerikanët lëshojnë 750 milionë mushkonja të modifikuara gjenetikisht në natyrë! Arsyeja do t’ju shokojë!
Si ta përmirësoni performancën tuaj dhe ta ruani vendin e punës?
Prifti fton besimtarët të heqin maskat: “Virgjëresha Mari dëshiron të na i shohë fytyrat”
Shumë kafshë praktikojnë distancën shoqërore kur sëmundja zbulohet në grupin e tyre (Foto)
Revolucioni në ardhje: Ne do ta ruajmë energjinë elektrike në mure
​Rrufetë spektakolare ngjyrosin qiellin mbi Angli – foto
Kinezi porosit maskë antiCOVID-19 në vlerë 1.5 milion dollarë
Kinezja nuk e shet pronën, shteti ia ndërton autostradën rreth shtëpisë – video
Pas përplasjes me makinë, gruaja përfundon në kanalizim- video
Fshati kinez në karantinë për shkak të murtajës
Kjo ndodh vetëm në Kinë: Shembet trotuari, çifti bie në gropë – (Video)
​Zbulohet bakteri që ushqehet me metale
Ndodh edhe kjo – vrau komshiun për një pelë!
Në Amerikë, del nga burgu ortaku i Pablo Escobarit
Pse burrat i adhurojnë gratë me forma të theksuara?
Një grua në Itali mbush ullinj gjatë operimit në tru
Në SHBA, uragani që shkatërroi qytetin dhe ua mori jetën 12 mijë njerëzve
1 muaj që ecin në këmbë, Omarin nga Libia tashmë ka arritur në Shkodër
Një fjalë shmang Austrinë nga gabimi i madh në buxhetin e vendit
A munden prindërit dembelë mund të rrisin fëmijë të jashtëzakonshëm
Cjapi bën qumësht në Fier!
Pula që bën vezë jeshile
8 tipare ju bëjnë shumë tërheqës!
1-vjeç por ka mbi 1.3 milion ndjekës, vogëlushin që po ‘thyen’ Instagramin
Si flini në çift tregon shumë për lidhjen
Pushtojnë Lindjen e Mesme, karkalecat bllokojnë qarkullimin e automjeteve
8 arsyet pse duhet gjatë gjithë vitit të hani hurma
Berberi që qethi refugjatët
Hollywood: Këta janë filmat më të mirë të rreth shëndetit mendor
Doli me një zgjidhje interesante për klientët – krijoi karrigen me xham për t’u mbrojtur nga koronavirusi
Ka shkuar të konsultohet me disa mjekë, merr vesh se ka tre veshka
Nga karantina i ndërton një “vilë” fëmijëve të tij për gjashtë ditë, babai nga Anglia
Bie në dashuri 35 vjeçarja me djalin e ish-bashkshortit, 15 vite më të ri
Shëroni thembrat e çara në mënyrë natyrale?
Largoni përgjithmonë me shumë lehtësi evidencat e padëshirueshme historinë në Instagram
I shpëton për një fije floku gojës së leopardit
Njerku i kapi duke kryer marrëdhënie intime, 16 vjeçarja dhe i dashuri punësuan dikë për ta vrarë
Burri lyen me benzinë dhe i vendos flakën një të pastrehu
Turqit në shpi shkaku i koronavirusit, dhitë e egra në kulm të shtëpisë
Nuk pyesin për Koronavirus, seks, drogë dhe alkool. Policia u bën gjëmën të rinjve (FOTO)
Video e çiftit të moshuar bëhet hit në internet: Plaku me plis shihet duke e puthur një grua (Video)
“Ose vendosni maska ose do të njoftoj policinë”, plas grushti në supermarket
Bill dhe Hillary Clinton porosisin pica tek shqiptari për spitalet në Nju Jork: Faleminderit që po na mbani të sigurt
I riu dhunon brutalisht gruan shtatzëne, pretendonte se ishte mbartëse e koronavirusit
Rrëfimi prekës i 23 vjeçares që ka pësuar 90% djegie në trup: Kam gjetur dashurinë e jetës, do të martohem
Dimri më i ngrohtë i regjistruar ndonjëherë Evropa
E rëndë/ Babai sulmon seksualisht djalin e tij 6 vjeçar me shkop, pasi hëngri një tortë pa leje (Foto)
XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari