Bota & Rajoni
Dita e Infermierëve, Presidenti Meta: Sot u jemi mirënjohës për kujdesin e dëshmuar
Dua Lipa triumfoi mbrëmë në Brit Awards 2021
Presidenti kroat: Do t’i dërgojmë rreth 150 ushtarë në Kosovë
Gjykata Supreme e një shteti të BE-së kërcënohet me bombë, evakuohet stafi
Mblidhet Komisioni Hetimor për shkarkimin e presidentit Ilir Meta
Ambasada e Republikës së Kosovës në Paris rihap shërbimet konsullore
Takimi i ministrave të jashtëm të BE-së, theksohet rëndësia e dialogut Kosovë – Serbi
Natë luftimesh mes Izraelit e Hamasit: Mbi 20 viktima
“Jo vetëm Franca, janë edhe tri shtete kundër liberalizimit të vizave për Kosovën”
Vrasje në Tiranë, zbulohet identiteti i të riut
Dalin rezultatet e lotarisë amerikane – ja si ta kuptoni nëse keni fituar
Shkarkimi i presidentit Meta/ Komisioni Hetimor mban sot mbledhjen e parë
Ministrat e Jashtëm të G-7 i bëjnë thirrje Kosovës dhe Serbisë për dialog konstruktiv
Vdes 29 vjeçari i djegur pas lagies me benzinë, sepse ishte homoseksual (foto)
Ish-ambasadori Donald Lu nominohet nga Biden për ndihmës sekretar Shteti për Çështjet e Azisë
Izraeli shfuqizon masën për vendosje të maskës në ambiente të jashtme
Burri norvegjez qëndroi i vdekur në banesën e tij në Oslo për nëntë vjet
Putin nënshkruan Ligj që i lejon atij qëndrimin në pushtet deri në vitin 2036
Talibanët lëshojnë deklaratë teksa nis tërheqja e forcave të huaja nga Afganistani
Anija gjigante bllokon kalimin në Kanalin e Suezit/ Pamjet satelitore mbi Detin e Kuq
Franca, Gjermania dhe Italia e rinisin përdorimin e vaksinës së AstraZenecas
Truproja i Erdoganit kryen vetëvrasje, lë një letër
Donald Trump shpallet i pafajshëm nën akuzat se nxiti trazirat më 6 janar në Kapitol
Ekipi i OBSh-së viziton spitalin ku u paraqitën rastet e para me Coronavirus në Wuhan
39 vjeçari vret bashkëshorten dhe djalin 5 vjeçar
Flasin ekspertët: Është koha të përdorni dy maska
Autoritetet kineze i kundërpërgjigjen Biden-it: Pavarësia e Tajvanit nënkupton luftë
U ndëshkua se iku nga shtëpia pa leje, 17-vjeçari vret gjithë familjen e tij
Zjarr në një spital të COVID-19 në Rumani, katër të vdekur
Facebook dhe Apple mund të përplasen në gjykatë
Gjermania planifikon pezullim të udhëtimeve me vendet ku është paraqitur varianti i ri i COVID-19
Francë, dy mijë raste me mutacionin e ri të COVID-19
Shqipëria pret 800 mijë doza të vaksinave nga Pfizer e Covax në shkurt
Shqipëri, 11 të vdekur dhe 887 raste të reja me Covid-19
India synon të prodhojë më shumë vaksina kundër Covid-19
Ekonomia e SHBA-së shënon performancën më të dobët që nga viti 1946
SHBA raporton më shumë se 152 mijë raste të reja me Coronavirus
E nisi ditën duke goditur dy drerë me veturë, pasdite fitoi milionat në lotari
Sanders mbledh 1.8 milionë dollarë për bamirësi nga fotografia e famshme
Facebooku merr vendim të rëndësishëm, prek edhe politikanët
Vaksinime në kushte të jashtëzakonshme në Oregon të ShBA-së
“Corona-somnia”, fenomeni i pagjumësisë që e shkakton jeta me Covid-19
Rusia kërcënon me gjobë TikTok-un për shkak të postimeve në lidhje me protestat
“Implantimi i mikroçipeve”, reagon Bill Gates pas teorive konspirative
Është identifikuar lloji i virusit britanik në Maqedoni
Kompania e vaksinave AstraZeneca refuzon bisedimet me përfaqësuesit e BE-së
Në Shqipëri, nënë e bijë vdesin për një ditë nga Covid-19
ShBA, janari bëhet muaji më vdekjeprurës shkaku i Covid-19
Aeroplanët 737 MAX të “Boeingut” të gatshëm të kthehen në Evropë pas dy aksidenteve fatale
XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari