Arrestohet një nga agresorët e sulmit në Moskë /Video

E publikuar: 22/03/2024 23:17
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Është kapur dhe arrestuar një prej agresorëve që hapën zjarr me automatikë ndaj qindra civilëve, në një sallë koncertesh në kryeqytetin rus të Moskës.

Nuk dihet ende nëse 3 agresorët e tjerë janë arrestuar nga autoritetet dhe besohet se janë ende në kërkim.