Ambasadori Rohde shkon në Zubin Potok

E publikuar: 21/04/2024 14:31
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Ambasadori i Gjermanisë në Kosovë, Jorn Rohde, ka shkuar në Zubin Potok për të përcjellur votimin që po zhvillohet atje dhe tri komunat tjera në Veri.

Rohde nuk është prononcuar për media