25-vjeçari nga Kosova vdes në aksident trafiku në Itali, punonte si shofer kamioni

E publikuar: 23/04/2024 14:04
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

25-vjeçari, Haris Shala nga Kosova ka gjetur vdekjen në një aksident në Itali.

Mediat italiane raportojnë se ngjarja ka ndodhur në Piza në autostradën e Brenerit, ditën e djeshme.

Shala punonte si shofer kamioni dhe momentin tragjik ai u godit nga një kamion tjetër nga prapa.

25-vjeçari Haris Shala jetonte në Caprona dhe ishte baba i një vajze gati 2-vjeçare.