Tech
Vala bën diferencën, mbulon me 3G dhe 4G Kosovën
Janë shitur 8.6 milion telefonë Lumia në tre mujorin e fundit
HAKERËT RUS SULMOJNË E-MAIL ADRESAT E OBAMAS
Logoja e Android urinon mbi atë të Apple, Google kërkon falje
Droni që do të shkatërrojë varkat e trafikantëve
Numra magjikë me dron (Video)
Ja si do të jetë iPhone 7 (FOTO LAJM)
Në ICK lansohet aplikacioni i ri ‘Elly’
Dita e parë e punës së robotit: ajo buzëqesh dhe i di edhe shenjat komunikuese (Video)
Apple blerësi potencial i Nokia HERE Maps?
Facebook me aplikacion të ri për thirrje “HELLO”
E tradhton i dashuri, hakmerret duke i hedhur të gjitha pajisjet Apple në ujë
IBM krijon energji të pastër për gjithë planetin
Tago Arc, bizhuteria e se ardhmes
Mënyra befasuese si ndahen njerëzit në facebook
IPKO: Fol pa pare me familjen dhe biznesin tënd
Në vitin 2016 do të kemi makina BMW që parkohen vetë [Video]
APPLE ME SERI TË VEÇANTË TË ORËVE TË MENÇUR PËR TË FAMSHMIT
“MobileGeddon”, Google ndryshon rregullat e kërkimit
Mblidhet juria e Albanian ICT Awards, fillon faza tjetër e rëndësishme e vlerësimit të projekteve
Arsyet pse fëmijët nuk duhet të përdorin pajisjet
Miliona tonelata të mbetjeve elektrike në botë
Zbulohet qendra e dronëve amerikanë, ndodhet në Gjermani
Analistët parashikojnë se LG G4 nuk do të ketë po aq sukses sa LG G3
Facebook na jep nga 10 euro: Kështu mund t’i merrni ato
Google do të mbështesë shfletuesin Chrome tek Windows XP deri në fund të vitit 2015
Hakimi i sistemeve “Air-Gapped” përmes nxehtësisë së gjeneruar nga vetë kompjuterat
Volkswagen prezanton Sciroccon GTS
Lamtumirë iPhone, ky është celulari më i mirë në botë (Foto+Video)
Ajo e kap me dashnoren, ai përfundon në… (Foto)

Kush do të jetë Kryeministër i ardhshëm i Kosovës?