Stil
Revolucioni Duplex, fillon dimri i zjarrtë me enterier të veçantë (Foto)
Vila në Havana ku pushoi Obama, shtëpi e shqiptarëve (Foto)
Mbipesha dobëson kujtesën
Ja pse bëhemi alergjikë papritmas
Studimi/ Gjumi i pasdites përmirëson kujtesën
Lapsi qetëson dhimbjet e kokës
Pse femrat duhet të flenë të zhveshura
Modelja sllovene mund të bëhet Zonja e Parë në SHBA
Jeta e shfrenuar e fëmijëve të miliarderëve rusë / FOTO
Keni ftohtë gjatë gjithë kohës? Kjo mund të jetë arsyeja
Të rregullosh shtratin në mëngjes, është e dëmshme për shëndetin
Si të mposhtni ankthin me mënyra natyrale!
Parandalojeni prishjen e dhëmbëve, duke i larë me këtë përbërës
Ja arsyeja pse ju keni aq shumë jashtëqitje gjatë menstruacioneve
Këto pesë shenja do t’ju bëjnë ta lini alkoolin
Shokuese/ Ja si e shkatërron iPad-i trurin e fëmijëve
Vajzat që flejnë shumë ditën janë më të etura për seks
Reagimi i trupit pas konsumimit të pijeve energjike
Thuajini ‘lamtumirë’ pagjumësisë me këtë metodë
Mësoni disa fakte interesante për lotët
Studim/Bletët mund të zbulojnë kancerin
Teknologjia do lërë gjysmën e botës miope deri në 2050. Simptomat dhe shenjat
Kënaqësia e femrave dhjetëfish më e fortë se ajo e meshkujve
9 ushqimet që duhen shmangur kur jeni me diabet
Seksi i përditshëm nuk të bën të lumtur
Identifikohet shkaku i depresionit pas lindjes
Xhinset, ta shuajmë pak kureshtjen ç’mister kanë
Një vakt në Fast-Food? Ja sa sëmundje mund të merrni
Ja si ta ndaloni gjakderdhjen për 10 sekonda
Si të nxitni daljen e foshnjës: A duhet që trupi të jetë udhëzuesi juaj?
Trendi më i çuditshëm i thonjve
Dhëmbë të pastër, për një zemër dhe tru të shëndetshëm
Pse nuk duhet të heqim dhëmbin e pjekurisë
Konsumimi i  peshkut në shtatzani, ja si ndikon te fëmija
Hiqni qafe gurët në veshka përmes recetës tradicionale
Këmbët e kryqëzuara si veti sjell pasoja
Ja si të eleminoni “barkun e varur” në pjesën e poshtme
Paracetamoli gjatë shtatzënisë shkakton astmë tek fëmijët
Qumështi i gjirit dhe funksionimi i tij
Lidhja e gjatë ndikon në shëndetin mendor. Ja si…!
Ndalohet paracetamoli gjatë shtatzënisë
Qëndrimi ulur dëmton trurin
I këput organin gjenital kunatit dhe e dërgon në polici: Më përdhunonte vazhdimisht
Daltonizmi, si diagnostikohet dhe cilat janë simptomat
Psikopatia mund të dallohet që në moshë të vogël
A është i sigurtë seksi gjatë shtatzanisë?
Arsyet pse nuk duhet ta lani fytyrën gjatë dushit
Sa i rrezikuar është një fëmijë që pi alkool?
Ngjyra më e mirë për takimin e parë

ARRIVALS

OS777ViennaARRIVED 12:09
W67792London - LutonARRIVED 12:50
JP838LjubljanaARRIVED 13:51
EZS1187Basel - MulhouseSCHEDULED 14:55
JP115FrankfurtESTIMATED
OTF354PHeraklionESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC349AntalyaESTIMATED
OTF355PBrnoESTIMATED
TK4100AntalyaESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
GM6032ZurichESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
LX1430GeneveESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OTF7324StuttgartESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST2918ParisESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
PC345Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
OTF7424DusseldorfESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
D83290CopenhagenESTIMATED
ST6062VeronaESTIMATED
JP157MunichESTIMATED

DEPARTURES

W67791London - LutonTAKE OFF 13:50
OS778ViennaTAKE OFF 12:58
JP839LjubljanaSCHEDULED 15:10
EZS1188Basel - MulhouseSCHEDULED 15:55
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
OTF356PHeraklionESTIMATED
XC350AntalyaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
TK4101AntalyaESTIMATED
ST2919ParisESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
GM6033ZurichESTIMATED
LX1431GeneveESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF7414DusseldorfESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP156MunichESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6063VeronaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
PC346Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
OTF356PLyonESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
D83291CopenhagenESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED