Sport
Kosova në kualifikimet për EuroBasket 2017
Chelsea sërish e kërkon Varanen
Guardiola: Nuk mund t’i zëvendësoj Robbenin dhe Riberyn
16% të anëtarëve të Barçës, do ta shisnin Messin
Kur gjithçka vendoset në një minutë
Shaqiri: Interi mund të bëhet i madh
Wolfsburg ‘sakaton’ Interin (Video)
Dani Alves përgënjeshtron: Nuk kam nënshkruar me PSG
Renditja e FIFA-s, Shqipëria ngjit dy vende. Spanja jashtë 10-shes
Neymar: Jemi më të mirë se ‘BBC’
Schweini: Kartoni dhe penalltia ndikuan në ndeshje
Thiago Silva: Mourinho nuk tregoi respekt
Luiz e godet Ivanovicin, Mourinho kërkon suspendimin e tij
Ibra: U ndjeva sikur kisha 11 bebe rreth meje
Ch. League, Bayern dhe PSG në çerekfinale
Prishtina reagon për lloҫin në Llap
“Bomba” e merkatos, Dani Alves firmos me PSG
Shala: Prioritet, përmirësimi i infrastrukturës
Zyrtare, Tirana-Partizani të Premten në orën 19:00
Xavi përgatitet për sfidën e 750-të me Barcën
Agjenti: Calhanoglut nuk i intereson Barcelona
A ka më keq, Falcao po luan me rezervistët e Unitedit
Baseli me dy shqiptarë ndaj Portos
LvG ndihet i frustruar me gjestin e di Marias
Formacioni zyrtar i Realit ndaj Schalkes
Formula 1, sezoni i ri sërish nën dominim e Mercedes?
Reali shkarkon Ancelottin me datën…
Platini: Ja kur do të pranohet Kosova
Tifozët: Ronaldo jashtë formacionit
Ancelotti mbështet BBC
Drejtori i Barçës: Messi mund të largohet
“Uragani”: Pres fitore që të mi hapë rrugët për më lartë
Xherdan kapiteni
Formacionet e mundshme: Man United – Arsenal
I ofron të dashurën, në këmbim të fanelës Ronaldos
Kështu festohet goli
Ja kundërshtari i rradhës i Bayern në DFB Pokal
Mustafi e feston me Shqiponjë golin ndaj kampionit të Spanjës dhe nënkampionit të Evropës (VIDEO)
Kupa e Pejës
Rodgers: Na e bënë me hile
Liverpooli bëhet “kahre”
Magani: Fitore e merituar, Shaqiri premton rikthimin
Ngritet Clevelandi
I ngucin futbollistet e Australisë (FOTO)
Dëmtim i rëndë i Mattiellos (+18pamje të rënda)
Barca në maje, aty ku e ka vendin
Costa: Refuzova Liverpoolin
Mexes: E kemi humbur udhën
“Pogba 99% te Juve”
XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari