Sport
PSG, “çek” 98 mln euro për Paul Pogba
Fiorentina, Sousa zyrtarisht trajneri i ri
Kaçe, lojtari më i mirë i sezonit për tifozët e PAOK
Barcelona, Luis Enrique bllokon Pedron dhe Bartra
Kalimi i Cech te Arsenali largon Ospinën
Torino kërkon të “blindojë” Glik
Vidal në telashe, goditi me grusht një polic pas aksidentit
Partizani prezanton dy blerjet e fundit, Kalari e Tafili
Neymar pezullohet për dy ndeshje
S’vazhdoj me ma shtru me lira
E treta e vërteta për Sterling
Interi? Milani? Jo, mund ta marrë Barcelona
Statistikat e Golden State Warriors
Brazil-Serbi finalja e Botërorit të 20-vjeçarëve
Tevez i thotë “po” Bocas, kontratë 3-vjeçare
De Laurentiis: Higuain ikën vetëm për 100 mln Euro
Vidal i alkoolizuar, aksidentohet me Ferrari
Shahadeti është postimi i fundit në Facebook i kikboksieri kosovar Beqiri (FOTO)
Handanovic rinovon me Interin, Kondogbia, Salah dhe Kaya më pranë
Cikalleshi kalon testet mjekësore te Istanbul Basaksehir
Lazio ofron Canën për Thauvin tek Marseille
Shqiptarët të bashkuar drejt Evropianit
Reali prezanton fanellat e reja për 2015-2016
Lazio, me Canën ikën edhe Strakosha
Euro 2016, Anglia nuk njeh humbje, fitojnë Zvicra, Suedia e Spanja
Portugalia i falet Ronaldos, Danimarka “fundos” Serbinë
Mediat botërore sportive vlerësojnë suksesin e Shqipërisë
SuperShqipëria, leksion futbolli Francës!
“Baku 2015″, autobuzi përplas 5 notare, 1 në gjendje të rëndë
Hapen lojërat, por ka shqetësime për shkelje të të drejtave

A duhet të ndërtohet xhamia në qendër të Prishtinës?