Fun
Njeriu gjysmë-mjekër (Foto)
Nxënësit zbulojnë se mësuesja ishte aktore porno, shkolla e pushon nga puna (Video+18)
Vajza zhvishet në rrugë dhe u kërkon turistëve të bëjnë seks (Video) +18
Mësuesja zhvishet dhe kërcen striptiz para nxënësve (Video)
Ky është qyteti në të cilin të gjithë rrinë të zhveshur (FOTO +16)
Demi qëllon në shenjë (Kujdes! Pamje të rënda)
Macja e braktisur që pret prej një viti të zotët (Foto)
Fotografitë qesharake që dëshmojnë se kemi mendje të pistë (VIDEO)
Ekskluzive: Dy pilotët shqiptarë vozisin mbi malet e Çekisë (Video)
Skandaloze: Gruaja kapet duke urinuar në qendër të qytetit (Foto)
Hotline mes Ermira Mehmeti dhe Musa Xhaferi (Video) +18
Ja si reagojnë meshkujt shqiptarë kur mësojnë se e dashura është shtatzënë. Lexoni mesazhet (Foto)
Burri vendos kamera në shtëpi, ja çfarë bën gruaja me teknikun e televizorit (VIDEO)
Turpërohet Obama, Raul Castro nuk pranon të përqafohet me të! (Foto/Video)
Magjistari përmes trikut magjik e zhvesh cullak vajzën në skenë! (Video)
Kërcënimi i Mustafës, plas humori në Facebook (Foto)
Vajza lakuriq në mes të autostradës, ja çfarë bëjnë shoferët! (Video) +18
Nike prezanton atletet që lidhen vetë
Kastro Zizo bëhet sozia e Conchitas
Bashkëshortja kap “mat” burrin (Video)
Kur rrehen femrat si meshkujt (Video)
Shpenzoi 76 mijë dollarë për të bërë fytyrën “perfekte”, ky është rezultati
Bukuroshja mjelë lopën, shikoni komentet !
Çifti kapet duke bërë seks në një rrugicë në qendër të Tiranës (VIDEO +18)
Kjo është çmenduri! (Video)
Gruaja ia pret testikujt burrit që harroi t’i sjell lule për 8 Mars
Femrat në Tiranë për 8 Mars: Skena të nxehta erotike me striptistë (Foto+Video)
Integrimi i Skype me shërbimet e Microsoft mbërrin edhe në OneDrive (Foto)
5 foto të çmendura që nuk do të besoni se janë reale
“Tuneli i seksit”, shërben për të kryer marrëdhënie seksuale (Foto)
Tifozja marramendëse e Ronaldos, zhvishet në mes të qytetit (FOTO)
Fotografia nga Dubai qe nuk u postua asnjeher(Foto)
11 shakatë më të mira për Halil Budakovën
8 fakte të fshehta për Donald Trump që nuk i keni ditur (FOTO)
Kjo vajzë aziatike e ka trupin që çdo mashkull e dëshiron (FOTO)
Nënat mund të dërgohen në burg nëse postojnë foto të fëmijëve të tyre në Facebook
I dërgon foto prindërve por harron vibratorin
Nuk mund të besoni çfarë ndodhë kur e gjen anakondën në shtëpi dhe e prekë atë (Video)
10 shtetet me forcat ushtarake më të mira në botë
19 vjeçarja bën seks për herë të parë dhe përfundon në spital, qe pse (Foto)
Ja si t’i largoni meshkujt e padëshiruar në klub! (Video)
Kur të sulmon një rinoceront (VIDEO)
Shikoni si e maltreton të dashurën e tij (Video)
Ja çfarë ndodh kur sporti përzihet me seksin, nuk e keni parë kurrë (Video)
Qe qysh bërtasin femrat e nacionaliteteve të ndryshme në shtrat! (VIDEO)
Çifti gati sa nuk bën seks në mes të Tiranës (Video)
Përplasje shikimesh ndërmjet Thaçit e Ismailit (Video)
Mendoi se do merrte dhuratën e Shën Valentinit, i doli krejt diçka tjetër (Video)
XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari