Kjo është kompania që ka përfituar nga përhapja e koronavirusit

Kjo është kompania që ka përfituar nga përhapja e koronavirusit

Sipas ekspertëve të tregut ekonomik “Netflix”-i është një prej kompanive që ka “përfituar” më shumë [...]

Sulmohet brutalisht gazetari i RTK’së

Sulmohet brutalisht gazetari i RTK’së

Kryeredaktori i web-faqes së Radio Televizionit të Kosovës, Altin Ahmeti është rrahur brutalisht nga pesë [...]

Vjen “rokada” në krye/ Reali mund Barçën, El Clasico 2-0

Vjen “rokada” në krye/ Reali mund Barçën, El Clasico 2-0

Renditja e kampionatit spanjoll të futbollit ofron një panoramë të re pas ndeshjeve të fundjavës, [...]

Në cilat profesione mund të punohet dhe çfarë kushtesh të tjera nevojiten për të punuar në Gjermani?

Në cilat profesione mund të punohet dhe çfarë kushtesh të tjera nevojiten për të punuar në Gjermani?

Më 1 mars hyri në fuqi ligji i ri për fuqinë punëtore në Gjermani. Ai [...]

Thaçi përfundon vizitën në SHBA, e konsideron javë të suksesshme

Thaçi përfundon vizitën në SHBA, e konsideron javë të suksesshme

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka përfunduar vizitën në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ku [...]

Shqiptaro-amerikane, veni re: ju lutem beni cmos të hiqet Donald Trump nga selia presidenciale ne Washington D.C.

Shqiptaro-amerikane, veni re: ju lutem beni cmos të hiqet Donald Trump nga selia presidenciale ne Washington D.C.

Nga Shqiptar Oseku Une do t’jua them nje sekret publik, qe e dine të gjithe kreret [...]

Grenell: Pa heqjen e tarifës s’ka zhvillim ekonomik

Grenell: Pa heqjen e tarifës s’ka zhvillim ekonomik

I dërguari i posaçëm i presidentit amerikan për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell, ka komentuar kërkesën [...]

Kompleksi jetësor i Ramushit dhe Iliri i palumtur!

Kompleksi jetësor i Ramushit dhe Iliri i palumtur!

Edi Rama ka 'dasht' me nda Kosovën (tonë). Ramush Haradinaj 'pa dasht' e ka nda [...]

Haradinaj: I kuptueshëm frustrimi i Ramës, ia prisha planin serbomadh

Haradinaj: I kuptueshëm frustrimi i Ramës, ia prisha planin serbomadh

Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj përmes një postimi në Facebook i është kundërpërgjigjur kryeministrit të [...]

Koalicioni i parë parazgjedhor shqiptaro-maqedon

Koalicioni i parë parazgjedhor shqiptaro-maqedon

Lidhja e koalicionit të parë parazgjedhor mes një partie maqedonase dhe një partie shqiptare, ka [...]

Katër deputetë iranianë janë infektuar me koronavirusin e ri

Katër deputetë iranianë janë infektuar me koronavirusin e ri

Katër ligjvënës iranianë janë infektuar me koronavirusin e ri, teksa ky virus po përhapet me [...]

Musliu: Çkapja e shtetit fillon dhe mbaron me veting

Musliu: Çkapja e shtetit fillon dhe mbaron me veting

Betim Musliu konsideron se çkapja e shtetit nënkupton ndryshim rrënjësor nga praktikat e deritashme. Sipas [...]

Efekti i koronavirusit? Spikerja italiane mbytet nga kolla në transmetim ‘live’

Efekti i koronavirusit? Spikerja italiane mbytet nga kolla në transmetim ‘live’

Një spikere e Tg5 në Itali u mbyt nga kolla gjatë edicionit të lajmeve, dhe [...]

XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari