Shkëndija merr barazimin që e dërgon në raundin e tretë, kundërshtari i radhës RB Salzburg

Shkëndija merr barazimin që e dërgon në raundin e tretë, kundërshtari i radhës RB Salzburg

Shkëndija ka arritur ta eliminojë Sheriff Tiraspolin pas dy ndeshjeve me rezultat të përgjithshëm 1-0. Ndeshjen [...]

Para liberalizimit të vizave, pasaporta e Kosovës bëhet e dëshirueshme për serbët

Para liberalizimit të vizave, pasaporta e Kosovës bëhet e dëshirueshme për serbët

Pas rekomandimit pozitiv nga Komisioni Evropian se Kosova ka përmbushur të gjitha kriteret që pasaportat [...]

Ra nga kati i 17-të i një ndërtese në Kinë, dyvjeçarja shpëtoi pa lëndime (Video)

Ra nga kati i 17-të i një ndërtese në Kinë, dyvjeçarja shpëtoi pa lëndime (Video)

Vogëlushja e njohur vetëm si Yueyue, është quajtur ‘super vajza’ pasi shpëtoi pa u lënduar, [...]

Alketa shfaqet më seksi se kurrë me bikini!

Alketa shfaqet më seksi se kurrë me bikini!

Këtë vit si asnjëherë më parë ajo ka publikuar në rrjete sociale foto ku shfaqet [...]

Mjedrat – mbrojtës të shëndetit dhe bukurisë

Mjedrat – mbrojtës të shëndetit dhe bukurisë

Pos që janë të shijshme, mjedrat janë jashtëzakonisht të shëndetshme. Shija e tyre e ëmbël i [...]

Juventusi si kampion e hap sezonin e ri të Serie A ndaj Chievos

Juventusi si kampion e hap sezonin e ri të Serie A ndaj Chievos

Lega Serie A e ka konfirmuar se Chievo-Juventus do të jetë ndeshja hapëse e sezonit, [...]

Limaj, optimist se partitë do të bëhen bashkë për fazën finale të dialogut me Serbinë

Limaj, optimist se partitë do të bëhen bashkë për fazën finale të dialogut me Serbinë

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Fatmir Limaj, ka pritur sot në takim kryetarin e Partisë Demokratike Shqiptare, [...]

Trump: Gati të takohem me udhëheqësit iranianë “pa kushte”

Trump: Gati të takohem me udhëheqësit iranianë “pa kushte”

Presidenti amerikan Donald Trump bëri të ditur se është i gatshëm të takohet me udhëheqësit [...]

Kim Kardashian me stil të ri, bombastike si gjithmonë

Kim Kardashian me stil të ri, bombastike si gjithmonë

[...]

LDK: Pushteti vazhdon të shkelë ligjin me emërimet për ambasadorë politikë

LDK: Pushteti vazhdon të shkelë ligjin me emërimet për ambasadorë politikë

Lidhja Demokratike e Kosovës ka akuzuar partitë në pushtet për shkelje të ligjit për Ministrinë [...]

Lojtarët e Kosovës që ndryshuan ambient në këtë afat kalimtar – Berisha, Ujkani, Celina, Kolloli, Sahiti e Kryeziu, emrat që ndërruan skuadër

Lojtarët e Kosovës që ndryshuan ambient në këtë afat kalimtar – Berisha, Ujkani, Celina, Kolloli, Sahiti e Kryeziu, emrat që ndërruan skuadër

Afati kalimtar ka qenë i pasur për futbollistët e Përfaqësueses së Kosovës. Me nënshkrimin e [...]

Nevoja e bashkëpunimit SHBA-Rusi për çështjet bërthamore

Nevoja e bashkëpunimit SHBA-Rusi për çështjet bërthamore

Shtetet e Bashkuara dhe Rusia kanë nevojë urgjente për të ringjallur bashkëpunimin e epokës së [...]

Elvana më e freskët se kurrë, tërësisht "ujë dhe sapun"!

Elvana më e freskët se kurrë, tërësisht "ujë dhe sapun"!

Pa tualet, e buzëqeshur dhe me kapele Gjata dukej mjaft në formë dhe e relaksuar. [...]

Ngjashmëria e Sandro Tonalit dhe Andrea Pirlon – Italiani i ri që mori vëmendjen e medieve dhe klubeve të mëdha pas paraqitjes fantastike në Kampionatin Evropian për U-19

Ngjashmëria e Sandro Tonalit dhe Andrea Pirlon – Italiani i ri që mori vëmendjen e medieve dhe klubeve të mëdha pas paraqitjes fantastike në Kampionatin Evropian për U-19

Një Andrea Pirlo i ri ka dalë në skenë. Ai është shfaqur fuqishëm në këtë [...]

Droni i parë autonom i specializuar të ‘patrullojë’ nëpër ambientet e brendshme (Video)

Droni i parë autonom i specializuar të ‘patrullojë’ nëpër ambientet e brendshme (Video)

Është prezantuar droni i parë autonom, i specializuar për të lëvizur vetëm për ambiente të [...]

NATO e gatshme të intervenojë nëse ka dhunë në Kosovë

NATO e gatshme të intervenojë nëse ka dhunë në Kosovë

NATO nuk dëshiron të përfshihet në bisedimet që po bëjnë Kosova dhe Serbia, por ushtarët [...]

Mësojeni çfarë ndodh po t'i shtypni këto pika në këmbët tuaja

Mësojeni çfarë ndodh po t'i shtypni këto pika në këmbët tuaja

A e dini se shtypja e disa pikave të caktuara në trupin tonë i jep [...]

Tërheqëse dhe me stil, Gresa Behluli publikoi këngën “Fajet”

Tërheqëse dhe me stil, Gresa Behluli publikoi këngën “Fajet”

Ajo ndër të tjerash kishte thënë se kënga është ritmike dhe se trajton temën e [...]

Osmani: Epërsia nga ndeshja e parë nuk do të thotë asgjë

Osmani: Epërsia nga ndeshja e parë nuk do të thotë asgjë

Shkëndija sonte (e martë) zhvillon ndeshjen kthyese të raundit të dytë kualifikues të Ligës së [...]

Haradinaj thotë se Kosova s’do të gabojë në dialog

Haradinaj thotë se Kosova s’do të gabojë në dialog

Kryeministri Ramush Haradinaj ka vlerësuar lart rolin dhe kontributin e mërgatës në të gjitha proceset [...]

Zaev: Dilni në referendum, zgjedhni dritën në vend të errësirës

Zaev: Dilni në referendum, zgjedhni dritën në vend të errësirës

Kryeministri i Maqedonisë, Zoran Zaev i ka bërë thirrje qytetarëve pavarësisht përkatësisë së tyre etnike, [...]

Qeveria distancohet nga zv/ministri Dedaj lidhur me “deklaratat fyese” ndaj Turqisë

Qeveria distancohet nga zv/ministri Dedaj lidhur me “deklaratat fyese” ndaj Turqisë

Qeveria e Kosovës është distancuar nga deklaratat fyese të zëvendësministrit të Jashtëm, Gjergj Dedaj, të [...]

Angela Martini nuk duket i më parë, çfarë i ka ndodhur fytyrës së saj

Angela Martini nuk duket i më parë, çfarë i ka ndodhur fytyrës së saj

Bazuar në postimet e fundit në Instagram, Angela shfaqet kështu: e bukur si përherë, me [...]

Joao Mario mund të rikthehet te Sportingu

Joao Mario mund të rikthehet te Sportingu

Emri i Joao Marios është lidhur me një rikthim te Sporting Lisbona. Klubi portugez dy vite [...]

Katër përfitimet shëndetësore që i sjell përjetimi i orgazmës

Katër përfitimet shëndetësore që i sjell përjetimi i orgazmës

Siç duket përjetimi i orgazmës mund t’ju bëjë më mirë sesa që keni menduar më [...]

​Bashkohen sërish Dafina dhe Ledri?

​Bashkohen sërish Dafina dhe Ledri?

Përveç muzikës, ata janë të përfolur edhe për lidhjen që e kishin para disa vitesh, [...]

Mbetet i papunë dhe pa strehë, i riu bën një veprim “për të rënë në sy” – menjëherë pranon mbi 200 oferta pune! (Video)

Mbetet i papunë dhe pa strehë, i riu bën një veprim “për të rënë në sy” – menjëherë pranon mbi 200 oferta pune! (Video)

Pas qëndrimit në një cep të rrugës dhe duke kërkuar nga të huajt një vend [...]

Gonzalo Higuain pranon të huazohet te Milani

Gonzalo Higuain pranon të huazohet te Milani

Sky Sport raporton se Gonzalo Higuain ka rënë dakord që huazohet nga Juventusi në Milan. Lajmi [...]

Ismaili: Harrojeni Emergjencën e vjetër, ajo po transformohet për shërbime të dinjitetshme për qytetarët

Ismaili: Harrojeni Emergjencën e vjetër, ajo po transformohet për shërbime të dinjitetshme për qytetarët

Ministri i Shëndetësisë, Uran Ismaili, ka treguar se rinovimi i Klinikës së Emergjencës në QKUK [...]

Të enjten përurohet sheshi ‘Adem Jashari’ në Prishtinë

Të enjten përurohet sheshi ‘Adem Jashari’ në Prishtinë

Sheshi “Adem Jashari”në Prishtinë do të përurohet të enjten në mbrëmje. Këtë e ka bërë të [...]

Thaçi: Po i afrohemi konsensusit të nevojshëm dhe të gjerë për dialogun

Thaçi: Po i afrohemi konsensusit të nevojshëm dhe të gjerë për dialogun

Presidenti Thaçi në konferencën për media ka thënë se jemi dëshmitarë te opinioneve të ndryshme [...]

Unikkatil jep lajmin e madh për fansat e tij

Unikkatil jep lajmin e madh për fansat e tij

[...]

Roma fillon bisedimet me Milanin për Suson

Roma fillon bisedimet me Milanin për Suson

Raportohet se Roma ka kontaktuar Milanin për Suson. Ndërsa klubi nga kryeqyteti italian në një marrëveshje [...]

Trump do të takonte Rohanin pa kushte

Trump do të takonte Rohanin pa kushte

Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, tha se është i gatshëm të takojë presidentin [...]

Këtë truk çdokush që pickohet nga bletët duhet ta dijë

Këtë truk çdokush që pickohet nga bletët duhet ta dijë

Pickimi i bletës apo i grerëzës është i dhembshëm dhe i pakëndshëm, mirëpo nëse jeni [...]

Humbi për një kohë të gjatë! Rosela Gjylbeku prezanton të ëmën, duken identike

Humbi për një kohë të gjatë! Rosela Gjylbeku prezanton të ëmën, duken identike

Ndërkohë që muzika e saj u ka munguar fansave, Rosela shfaqet krah së ëmës, e [...]

Futbolli rus në krizë: Dy klube të Superligës tashmë janë shuar, pritet të falimentoj edhe Anzhi

Futbolli rus në krizë: Dy klube të Superligës tashmë janë shuar, pritet të falimentoj edhe Anzhi

Kombëtarja e Rusisë në futboll e ka përfunduar botërorin në mesin e tetë ekipeve më [...]

Shenjat që tregojnë se ai është i mirë në shtrat

Shenjat që tregojnë se ai është i mirë në shtrat

Kështu, Telegrafi më poshtë ju sjell disa shenja që tregojnë se ai do të jetë [...]

Lemar e pranon se Griezmann dhe Hernandez ndikuan në përzgjedhjen e tij

Lemar e pranon se Griezmann dhe Hernandez ndikuan në përzgjedhjen e tij

Sulmuesi i Atletico Madridit, Thomas Lemar, e pranon se është ndikuar nga Lucas Hernandez dhe [...]

Pasi e tradhtoi, modelja lidhet sërish me boksierin 12 vjet më të vogël

Pasi e tradhtoi, modelja lidhet sërish me boksierin 12 vjet më të vogël

30-vjeçarja zbuloi se kishte pasur një marrëdhënie 2 mujore me boksierin profesionist Davin Haney, ndërsa [...]

Ushqimet që e “vjedhin” energjinë

Ushqimet që e “vjedhin” energjinë

A keni menduar ndonjëherë se pse energjia juaj bie në mënyrë drastike gjatë pasdites? Ndoshta [...]

Sky Sport: Interi arrin marrëveshje përfundimtare për Vrsaljkon

Sky Sport: Interi arrin marrëveshje përfundimtare për Vrsaljkon

Interi njoftohet se ka rënë dakord për një blerje prej 24.5 milionë euro për mbrojtësin [...]

Stresi i zhveshur në shtrat, Kejsi e fotografon

Stresi i zhveshur në shtrat, Kejsi e fotografon

Ata ka zbuluar historinë e tyre të dashurisë duke bërë që fansat të dinë më [...]

Mina hap zemrën: Messi dhe Suarez më fitonin çdo ditë nga 50 euro, vuajta në fillim te Barcelona

Mina hap zemrën: Messi dhe Suarez më fitonin çdo ditë nga 50 euro, vuajta në fillim te Barcelona

Një vit i vështirë debutues me Barcelonën, ndërsa mbrojtësi Yerry Mina e ka pranuar dhe [...]

XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari