Xhudisti Akil Gjakova, bëhet baba për herë të parë

06.05.2021 23:36
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Xhudisti Akil Gjakova, bëhet baba për herë të parë

Kampioni i Evropës në xhudo, Akil Gjakova, është bërë baba për herë të parë. Ai dhe bashkëshortja e tij, Suela Gjakova, kanë mirëpritur së bashku një djalë të cilin e kanë pagëzuar me emrin, Mali.

Lajmin e ka bërë të ditur vet xhudisti nëpërmjet një postimi që ka ndarë me fansat në llogarinë e tij zyrtare në Instagram.“Djali im, Mali”, ka shkruar ai në një fotografi ku ka zbuluar portretin e foshnjës së porsalindur.

Të shumta kanë qenë urimet nga miqtë e ndjekësit që ka pranuar në hapësirën për komente.

Komentet

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Baton Haxhiu: Enver Hoxhaj kurrë nuk mund të jetë lider i një partie, është i pafuqishëm

Baton Haxhiu: Enver Hoxhaj kurrë nuk mund të jetë lider i një partie, është i pafuqishëm

Syla për shkarkimin e Agim Veliut: Abdixhiku u bë një ‘Vetëvendosje 2.0’, shkarkoi njeriun që ia kishte inat Kurti

Syla për shkarkimin e Agim Veliut: Abdixhiku u bë një ‘Vetëvendosje 2.0’, shkarkoi njeriun që ia kishte inat Kurti

Hasani: Kushtetuesja nuk mund ta gjej asnjë argument në favor të presidentes Osmani

Hasani: Kushtetuesja nuk mund ta gjej asnjë argument në favor të presidentes Osmani

Këshilli Prokurorial mbështet Lumezin: Çfarëdo tendence për cenimin e integritetit të Kryeprokurorit do të dështojnë

Këshilli Prokurorial mbështet Lumezin: Çfarëdo tendence për cenimin e integritetit të Kryeprokurorit do të dështojnë

Osmani në SEECP kërkon njohjen e Kosovës nga shtetet pjesëmarrëse që s’e kanë njohur ende

Osmani në SEECP kërkon njohjen e Kosovës nga shtetet pjesëmarrëse që s’e kanë njohur ende

Ministrja Haxhiu mohon se Qeveria do ta shkarkojë Lumezin

Ministrja Haxhiu mohon se Qeveria do ta shkarkojë Lumezin

​Radoniqi lavdëron Dakën: Këto ndryshime kanë ardhur si pasojë e udhëheqësisë së re asgjë tjetër

​Radoniqi lavdëron Dakën: Këto ndryshime kanë ardhur si pasojë e udhëheqësisë së re asgjë tjetër

Hoxhaj e konfirmon: Kemi mbledhur nënshkrimet, do ta çojmë Osmanin në Kushtetuese

Hoxhaj e konfirmon: Kemi mbledhur nënshkrimet, do ta çojmë Osmanin në Kushtetuese

Zgjedhjet lokale, planifikohet huazimi i kamerave nga Shqipëria për Qendrat e Numërimit

Zgjedhjet lokale, planifikohet huazimi i kamerave nga Shqipëria për Qendrat e Numërimit

Ramos: Real Madrid do të jetë gjithmonë në zemrën time

Ramos: Real Madrid do të jetë gjithmonë në zemrën time

Mbi 122 mijë të vaksinuar në gjithë vendin – Bardhi: Vaksina ka mjaftueshëm

Mbi 122 mijë të vaksinuar në gjithë vendin – Bardhi: Vaksina ka mjaftueshëm

Ukrainë – Maqedoni e Veriut, formacionet e mundshme

Ukrainë – Maqedoni e Veriut, formacionet e mundshme

Votimi i Komisionerit, dështon propozimi i PDK-së për ta hequr nga rendi i ditës

Votimi i Komisionerit, dështon propozimi i PDK-së për ta hequr nga rendi i ditës

Fillon seanca e Kuvendit, pritet votimi i Komisionerit për Informim dhe Privatësi

Fillon seanca e Kuvendit, pritet votimi i Komisionerit për Informim dhe Privatësi

Tërmkolli: Kurti, kryeministri më i denjë deri më tani në bisedime

Tërmkolli: Kurti, kryeministri më i denjë deri më tani në bisedime

Zbulohet diamanti gjigand

Zbulohet diamanti gjigand