Vrasje me armë zjarri në Shkodër

E publikuar: 18/09/2022 21:00
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Shkodër.

Një person është vrarë me armë zjarri në bulevardin “Bujar Bishanaku”.

Vrasja është bërë në rrugë të madhe. Ndërkohë që ende nuk ka informacion se kush është viktima dhe autori.

Ndërkohë që policia ndodhet në vendngjarje dhe po heton.