Vonesa për shkak të problemeve me pajisjen e identifikimit, qytetarët e Peqinit nisin të votojnë

E publikuar: 14/05/2023 08:54
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Në qendrën e votimit 2273 në Peqin ka nisur procesi normalisht.

Deri më tani kanë votuar 4 persona, ku në këtë qendër votojnë dhe dy kandidatët për Peqin.

Më herët janë raportuar probleme me pajisjen e identifikimit elektronik në KZAZ 44, ku votuesit e parë janë kthyer mbrapsht.

Pjesa më e madhe e qendrave të votimin në Peqin, kanë pasur probleme me pajisjen./tch