Vjosa Osmani falënderon Dua Lipën që iu bashkua thirrjes për liberalizim të vizave përmes Sunny Hill

E publikuar: 05/08/2022 14:22
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Share:

Presidentja Vjosa Osmani, e ka falënderuar Dua Lipën që përmes Sunny Hill Festival po bën thirrje për liberalizim të vizave për Kosovën.

E para e shtetit e ka shpërndarë postimin e llogarisë zyrtare të festivalit në Instagram me titull “Më lë të lirë”, në profilin e vetë.

“Faleminderit Dua Lipa që iu ke bashkuar thirrjes sonë kolektive për t’i dhënë qytetarëve tanë liberalizimin e vizave të vonuara prej kohësh”, ka shkruar Osmani.

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!