Veseli: Jemi në rrugë të mirë për formimin e Ushtrisë në bashkëpunim me SHBA-të

E publikuar: 08/05/2018 16:16
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Share:

I pari i PDK-së, Kadri Veseli pas takimit me përfaqësuesit e partive tjera politike ka thënë se takimet e radhës do të thirren nga shefat e Grupeve Parlamentare.

Veseli ka deklaruar se në takimet e ardhshme do të trajtohen temat një nga një siç kanë qenë në rend dite sot, raporton lajmi.net.

Ai ka theksuar se janë në rrugë të mirë për arritjen e kocensuesit për temat e mëdha.

“Jemi në rrugë të mirë për formimin e ushtrisë në bashkëpunim me SHBA-të”, është shprehur Veseli./Lajmi.net/

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!