Vendimi e qeverisë, Sejko ikën nga AKU

E publikuar: 04/10/2017 12:29
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Këshilli i Ministrave ka shkarkuar sot Drejtorin e Përgjithshëm të Autoritetit Kombëtar të Ushqimit Dritan Sejko.

Ministria e Bujqësisë njofton se në vend të tij është emëruar Agim Ismaili, ish nëndrejtor i Përgjithshëm i Parandalimit dhe Pastrimit të Parave, raporton SCAN.