Velekinca e Mulla Idriz Gjilanit i jep përkrahje të fuqishme Lutfi Hazirit dhe listës së LDK-së

09.10.2021 22:31
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Velekinca e Mulla Idriz Gjilanit i jep përkrahje të fuqishme Lutfi Hazirit dhe listës së LDK-së

Velekinca e Mulla Idriz Gjilanit i ka dhënë mbështetje të fuqishme kryetarit të Gjilanit, Lutfi Haziri, në takimin ku mori pjesë edhe bartësi i listës zgjedhore të LDK-së, Avdyl Aliu dhe kandidatja për Asamble Komunale, Diana Toska.

Takimin e ka hapur kryetari i Nëndegës, Salih Kqiku, i cili konfirmoi angazhimin e madh të aktivistëve e veprimtarëve të LDK-së, të cilët po realizojnë vizita shtëpi për shtëpi, për ta bërë fitoren historike më 17 tetor.

E kryetari Lutfi Haziri u shpreh se Velekinca i ka dhënë përkrahje të përhershme në të gjitha garat zgjedhore, duke falënderuar banorët atje për besimin.

“Mbështetja dhe besimi i Velekincës së Mulla Idriz Gjilanit ndaj meje ka qenë i përhershëm. Velekinca është fshati në të cilin gati se i kemi përmbyllur investimet, duke ua bërë jetën e dinjitetshme. Ju falëmnderit pafund. Këtë besim do t’ua kthej me përgjegjësi më të madhe në punë. Ju falëmnderit shumë. Do të mbetem gjithmonë, Luta juaj!”, ka thënë kryetari Haziri.

#LDK160 #LDKGjilan

Zyra për Marrëdhënie me Publikun

(Takimi është organizuar në formatin 20 persona në ambient të mbyllur, sipas rregullave kundër përhapjes së COVID-19)

Komentet

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Lajmi i fundit: Adriana Matoshi e përfundon me sukses operimin

Lajmi i fundit: Adriana Matoshi e përfundon me sukses operimin

“E humbe fitoren, na zhgënjeve”, shpërthejnë komentet ndaj Donaldit pas afërsisë me Beatrixën

“E humbe fitoren, na zhgënjeve”, shpërthejnë komentet ndaj Donaldit pas afërsisë me Beatrixën

Droni i prodhuar nga Kina përfundon testin e vëzhgimit meteorologjik detar

Droni i prodhuar nga Kina përfundon testin e vëzhgimit meteorologjik detar

Londër: Depozita në renminbi arrin në 88.5 miliardë juanë

Londër: Depozita në renminbi arrin në 88.5 miliardë juanë

Fifi largohet nga “Big Brother VIP”

Fifi largohet nga “Big Brother VIP”

Çfarë është “Service95”, Dua Lipa zbulon projektin e saj më të ri

Çfarë është “Service95”, Dua Lipa zbulon projektin e saj më të ri

Momenti kur Fifit i bie të fikët LIVE në Big Brother VIP (VIDEO)

Momenti kur Fifit i bie të fikët LIVE në Big Brother VIP (VIDEO)

Shënon Ronaldo, Man Utd në epërsi ndaj Villarrealit

Shënon Ronaldo, Man Utd në epërsi ndaj Villarrealit

E sheh gruan në makinën e tjetërkujt, shikoni se si reagon kinezi (Video)

E sheh gruan në makinën e tjetërkujt, shikoni se si reagon kinezi (Video)

Vedat Muriqi në depresion: Jam pothuajse i vdekur mendërisht

Vedat Muriqi në depresion: Jam pothuajse i vdekur mendërisht

Llojet e dhimbjeve të kokës – Kur duhet të shqetësoheni?

Llojet e dhimbjeve të kokës – Kur duhet të shqetësoheni?

Gjilani fiton dhe rrëmben kreun në Superligë, Drita e Malisheva fitojnë në minutat e fundit

Gjilani fiton dhe rrëmben kreun në Superligë, Drita e Malisheva fitojnë në minutat e fundit

Gerrard vjen me një vendim të çuditshëm, ua ndalon lojtarëve këtë gjë

Gerrard vjen me një vendim të çuditshëm, ua ndalon lojtarëve këtë gjë

10 gjëra që nuk duhet t’i bëni në Facebook

10 gjëra që nuk duhet t’i bëni në Facebook

Banori i ri në “Big Brother VIP” është analisti i njohur

Banori i ri në “Big Brother VIP” është analisti i njohur

Kosova fiton me një gol në minutat e fundit, ia humb shpresat Shqipërisë

Kosova fiton me një gol në minutat e fundit, ia humb shpresat Shqipërisë