Vdes ish-ushtari i UÇK-së, Bastri Fazliu

E publikuar: 11/04/2023 19:01
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Ka vdekur mbrëmë Bastri Fazliu, ish-ushtar i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës.

Lajmi u bë i ditur në rrjetet sosciale nga familjarët dhe të afërmit.

Ai kishte shërbyer në Zonën Operative të Llapit.

Nga familjarët nuk është bërë ende e ditur për kohën e varrimit të tij.