trupat-e-pes-euml-foshnjave-gjenden-n-euml-nj-euml-frigorifer-dyshohet-t-euml-jen-euml-mbytur-nga-e-euml-ma_hd

E publikuar: 20/03/2015 14:20
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Share:

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!