Shkarkohet Hajdar Hoxha, kryeshefi i NPB-së

E publikuar: 25/07/2022 14:40
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Share:

Hajdar Hoxha është shkarkuar sot nga pozita e kryeshefit të Ndërmarrjes Publike Banesore (NPB).Vendimin e ka nxjerrë sot Bordi i Ndërmarrjes Publike Banesore.Lajmi u bë i ditur nga Leutrim Retkoceri, asamblist i PDK-së në Kuvendin Komunal të Prishtinës.

“Menaxhmeti i ri i Ndërmarrjes Publike Banesore do të filloj menjëherë reformat, për të ndërtuar politika menaxhuese transparente dhe në shërbim të plotë të qytetarëve të Prishtinës”, tha Retkoceri.

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!