Rifat Jashari pritet me duartrokitje në seancën solemne për “Epopenë e UÇK-së

E publikuar: 06/03/2023 12:21
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Rifat Jashari ka mbërritur në sallën e Kuvendit të Kosovës, ku po mbahet seanca solemne për nder të “Epopesë së UÇK-së”, së bashku me presidenten Osmani dhe kryeministrin Kurti.

Jashari është pritur me duartrokitje nga deputetët