Rama publikon fotot me Osmanin: Për të tashmen e të ardhmen e marrëdhënies së patjetërsueshme Kosovë-Shqipëri

E publikuar: 04/09/2023 16:11
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka publikuar tri fotografi nga takimi që e pati në Tiranë me presidenten e Kosovës, Vjosa Osmani.

Tama shkroi se marrëdhënia Kosovë-Shqipëri është “e patjetërsueshme”.

“Me Presidenten Vjosa Osmani, për të tashmen dhe të ardhmen e marrëdhënies së patjetërsueshme Kosovë-Shqipëri”, shkroi Rama.