“Pse po më dërgoni në Serbi, do ta rrëzoj aeroplanin”, Incident në aeroplan për shkak të aterrimit në Beograd (Video)

29.12.2021 21:40
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
“Pse po më dërgoni në Serbi, do ta rrëzoj aeroplanin”, Incident në aeroplan për shkak të aterrimit në Beograd (Video)

Në aeroplanin i cili nga Danimarka është dashur të ateroi në Tuzla të Bosnjës ka ardhur deri tek një incident kur piloti për shkak të mjegullës në Tuzla ka vendosur të ateroi në Beograd.

Burri i moshës rreth 50 vjeçare ka reaguar negativisht për këtë situatë dhe ka shkaktuar incident në aeroplan.

Ai i ka sharë udhëtarët dhe anëtarët e bordit me “nënë serbe”, duke tentuar që të shkojë të piloti, shkruajnë mediat serbe, transmeton Ballkani.info.

“Pse po më dërgoni në Serbi?”, ‘Ua q**** nënën serbe atje ku e keni! Ua q**** nënën serbe në gojë! Pse po më dërgoni në Serbi”, dëgjohet duke bërtitur burri në aeroplan.

Udhëtarët tjerë tentojnë ta qetësojnë, por kot.

“Nuk dua të qetësohem! Do ta rrëzojë aeroplanin. Do ta vras vetën, gruan dhe fëmijët. Po ju do t’ua shkër*** nënën të gjithëve”, ka kërcënuar ai.

Kur stjuardesa ka tentuar ta qetësojë, ai e quan atë kurvë.

Edhe gruaja e tij ka tentuar ta qetësojë, por pa rezultat.

“Largohu, Zahira, do të vras edhe ty, he nënën ua q****”, thoshte ai.

Pas një kohe, burrat që ishin në aeroplan e kanë rrëzuar atë, pasi që mënyrë tjetër për ta qetësuar nuk kishte.

Sulejman Imamoviq, me kombësi boshnjake, është arrestuar më të zbritur nga aeroplani dhe atij i është caktuar masa e paraburgimit prej 24 orësh.

Komentet

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Zbulohen detaje nga biseda telefonike Johnson-Zelensky

Zbulohen detaje nga biseda telefonike Johnson-Zelensky

Lituania nga sot nuk importon më energji nga Rusia

Lituania nga sot nuk importon më energji nga Rusia

Aksident në magjistralen Suharekë-Prizren, tre persona të lënduar

Aksident në magjistralen Suharekë-Prizren, tre persona të lënduar

Kurti në World Affairs Forum: Kosova të bëhet pjesë e Programit Partneriteti për Paqe të NATO-s

Kurti në World Affairs Forum: Kosova të bëhet pjesë e Programit Partneriteti për Paqe të NATO-s

Zëdhënësi i Qeverisë: Kurtit i takojnë mëditje për udhëtime jashtë vendi, por ai nuk i pranon ato

Zëdhënësi i Qeverisë: Kurtit i takojnë mëditje për udhëtime jashtë vendi, por ai nuk i pranon ato

Vlera e Bitcoin-it bie për 50 për qind

Vlera e Bitcoin-it bie për 50 për qind

Mbyllet numërimi në disa qarqe, Sali Berisha fitues

Mbyllet numërimi në disa qarqe, Sali Berisha fitues

Meta nesër e viziton Kosovën, do të pritet nga Osmani

Meta nesër e viziton Kosovën, do të pritet nga Osmani

Arrestohen dy persona në Vushtrri, ishin duke vjedhur vegla pune

Arrestohen dy persona në Vushtrri, ishin duke vjedhur vegla pune

“Millosheviqi s’e pyeste kurrë Vuçiqin edhe pse e kishte ministër”, Kadrijaj reagon pas deklaratës skandaloze të Kurtit për Vuçiqin

“Millosheviqi s’e pyeste kurrë Vuçiqin edhe pse e kishte ministër”, Kadrijaj reagon pas deklaratës skandaloze të Kurtit për Vuçiqin

Kosova ende pa kryeprokuror të shtetit

Kosova ende pa kryeprokuror të shtetit

Nagavci: Buxheti i këtij viti për arsim është 12% më i lartë sesa në vitin paraprak

Nagavci: Buxheti i këtij viti për arsim është 12% më i lartë sesa në vitin paraprak

Edita Tahiri: Kurti tash e zbuloi Amerikën!

Edita Tahiri: Kurti tash e zbuloi Amerikën!

Policia kap në flagrancë dy persona duke vjedhur në Vushtrri

Policia kap në flagrancë dy persona duke vjedhur në Vushtrri

Kryeministri Kurti vizitoi shkollën shqipe në Nju Jork

Kryeministri Kurti vizitoi shkollën shqipe në Nju Jork

Edhe tri shtete të tjera konfirmojnë linë e majmunit

Edhe tri shtete të tjera konfirmojnë linë e majmunit