Përfundon pa detaje takimi ndërmjet Kurtit e ambasadorëve të QUINT-it

E publikuar: 06/02/2023 13:56
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Ka përfunduar takimi mes ambasadorëve të shteteve të QUINT-it, dhe kryeminsitrit të Kosovës, Albin Kurti.

Takimi është mbajtur në ndërtesën e Qeverisë, por se nuk ka pasur pronocim për media.