Përfundon ndeshja, Interi favorit për të kaluar në finale

E publikuar: 10/05/2023 23:04
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Ka përfunduar ndeshja në mes dy gjigandëve të futbollit italian, Milanit dhe Interit.

Dy golat e vetëm të ndeshjes i shënoi Interi në 11 minutat e parë të pjesës së parë.

Ndeshja e dytë gjysmëfinale do të zhvillohet në stadiumin e Interit ku pritet të vendoset zyrtarisht se kush do të kalojë në finale.

Golat për Interin i ka shënuar Edin Dzeko dhe pas tre minutash Henrikh Mkhitaryanndeshja, Interi favorit për të kaluar në finale

Ka përfunduar ndeshja në mes dy gjigandëve të futbollit italian, Milanit dhe Interit.

Dy golat e vetëm të ndeshjes i shënoi Interi në 11 minutat e parë të pjesës së parë.

Ndeshja e dytë gjysmëfinale do të zhvillohet në stadiumin e Interit ku pritet të vendoset zyrtarisht se kush do të kalojë në finale.

Golat për Interin i ka shënuar Edin Dzeko dhe pas tre minutash Henrikh Mkhitaryan