Përfundojnë takimet bilaterale në Ohër

E publikuar: 18/03/2023 13:45
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Kanë përfunduar takimet bilaterale në Ohër.

Shefi i politikës së jashtme të BE-së, Josep Borrell, i ka përfunduar takimet e ndara me kryeministrin e Kosovës, Albin Kurti dhe atë me presidentin serb Vuçiq.

Tash pritet të filloj takimi trepalësh, Borrell-Kurti-Vuçiq, mirëpo nuk është bërë e ditur ora e saktë se kur mund të nis ky takim.