Pas një kohe të gjatë dalin para ekranit Thaçi, Veseli, Selimi e Krasniqi

E publikuar: 13/07/2022 15:26
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Share:

Ka nisur seanca ndaj ish-krerëve të UÇK-së në Hagë.

Për herë të parë pas një kohe të gjatë ata kanë dalë në ekranet që bëjnë përcjelljen e drejtpërdrejtë të seancës.
Seanca e sotme do të jetë konferencë mbi ecurinë e çështjes.

Gjykimi ndaj krerëve të UÇK-së nuk pritet të nis deri në fund të këtij viti apo fillim të vitit të ardhshëm. /EO

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!