Pamje nga aksidenti në Prishtinë, polici përplaset me të dyshuarin: ”Zani mos të nihet, a e shkele policin majmun?”

E publikuar: 21/08/2022 23:36
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Një fjalosje e ashpër dëgjohet mes një zyrtari policor të Kosovës dhe të një personi, i cili dyshohet ta ketë shkelur një polic me skuter.

Këto pamje të këtij momenti janë kapur në Prishtinë, nga një kalimtar i rastit, përcjell Klankosova.tv.

”Zani mos të nihet”– dëgjohet polici.

”Çka të kam bo o vlla” – dëgjohet i dyshuari, ndërsa zyrtari policor i përgjigjet tutje: ”A e shkele policin majmun?”.

I dyshuari: ”Pse me dol ai në udhe? – m’keni rreh, më keni sha me nanë”.