Osmani pret në takim ministrin e Punëve të Jashtme të Polonisë, Zbigniew Rau

E publikuar: 15/07/2022 09:57
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Share:

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, pret në takim ministrin e Punëve të Jashtme të Polonisë, njëkohësisht kryesues i radhës i OSBE-së, Zbigniew Rau.

Mediat janë lejuar vetëm të marrin pamje.

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!