Osmani i pret në takim dy senatorët amerikanë

E publikuar: 22/05/2023 13:47
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Presidentja Vjosa Osmani i ka pritur në takim dhe dy senatorëve amerikanë, Chris Murphy dhe Gary Peters.

Më pas, Murphy dhe Peters do të priten në takim edhe nga kryeministri Kurti, me fillim prej orës 15:55.

Pasi të përfundojnë dy takimet, do të ketë deklarim për medie.