Operacion i madh i policisë dhe doganës në Pejë, cak ‘mobi shop-et’

E publikuar: 17/03/2023 13:13
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Njësiti Kundër Krimeve Ekonomike dhe Dogana e Kosovës kanë zbarkuar para pak çasteve në Pejë për të kontrolluar Mobi Shop-et.

Burimet e IndeksOnline brenda policisë kanë thënë se operacioni sapo ka nisur dhe cak i tij janë të gjitha mobi shop-et për të cilat ka dyshime për kontrabandë të telefonave.