Oliver Varhelyi nesër vjen në Shqipëri

E publikuar: 13/07/2022 16:19
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Share:

Komisioneri për Zgjerim dhe Fqinjësi i Bashkimit Evropian, Oliver Varhelyi, do të vizitojë nesër Shqipërinë.

Euronews Albania raporton se komisioneri Varhelyi do të vizitojë Bypass-in e Vlorës.

Gjatë vizitës pritet dhe një deklaratë e përbashkët me kryeministrin shqiptar Edi Rama.

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!