Një i vdekur e 582 të prekur me COVID-19 të hënën

E publikuar: 25/07/2022 13:19
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Share:

Ministria e Shëndetësisë njoftoi se të hënën ka vdekur një person nga COVID-19, ndërsa nga 1.233 testime, 582 të tjerë kanë rezultuar pozitivë.
Sipas MSH-së, gjatë 24 orëve të fundit janë shëruar 635 pacientë.Numri i rasteve aktive me COVID-19 është 9.240.

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!