Një goditje e re për Trump – Melania numëron minutat para divorcit? – video

08.11.2020 20:01
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Një goditje e re për Trump – Melania numëron minutat para divorcit? – video

Melania Trump po numëron minutat deri në divorcin e saj nga Donald Trump, presidenti aktual i Shteteve të Bashkuara, për t’i dhënë fund përfundimisht “martesës së tyre transaksionare” 15-vjeçare, raportojnë mediat britanike.

Ish-ndihmësja në Shtëpinë e Bardhë Omarosa Manigo Newman zbuloi se martesa e tyre ka qenë në krizë për një kohë të gjatë, shkruan Daily Mail.

“Melania numëron çdo minutë deri në largimin e tij nga Shtëpia e Bardhë për të kërkuar divorcin. Nëse ajo do të donte ta poshtëronte dhe ta linte gjatë mandatit të tij, ai do të gjente një mënyrë për ta ndëshkuar atë”, tha Newman.

Mediat britanike shkruajnë se Melania ishte e dëshpëruar në vitin 2016, kur Trump fitoi zgjedhjet presidenciale amerikane, pasi ajo ‘as nuk mund të supozonte se do të fitonte’.

Gjithashtu, ajo nuk u bashkua menjëherë me të në Uashington, por priti për 5 muaj, gjoja, për djalin e tyre Baron të përfundojë shkollën.

Sidoqoftë, një tjetër ish-ndihmëse e saj, Stephanie Wolkoff, pretendon se tashmë Melania planifikon të divorcohet dhe të negociojë në mënyrë që Baroni të marrë një pjesë të barabartë të pasurisë së Trump.

Wolkoff gjithashtu pretendon se bashkëshortët flinin në dhoma të ndara gjatë gjithë kohës dhe se martesa e tyre ishte një “transaksion” i pastër.

Trump ishte martuar më parë dy herë, dhe një grua tjetër, Marla Maples, u zotua që të mos botonte libra kritikë ose të jepte intervista dhe dyshohet se Melania do të bëjë të njëjtën gjë.

Media shpesh vuri në dukje se sa afër Melania dhe Trump janë në publik, dhe tashmë ish-zonja e parë u filmua disa herë duke refuzuar përpjekjet e Trump për të marrë dorën e saj.

Komentet

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Glauk Konjufca thërret seancë të jashtëzakonshme në Kuvend

Glauk Konjufca thërret seancë të jashtëzakonshme në Kuvend

Kurti e Konjufca nderojnë heroin Agron Rrahmani në 23-vjetorin e vrasjes

Kurti e Konjufca nderojnë heroin Agron Rrahmani në 23-vjetorin e vrasjes

Dafina Zeqiri: Ka pasur njerëz që më kanë thënë nuk ke baba, nuk ke me ecë përpara

Dafina Zeqiri: Ka pasur njerëz që më kanë thënë nuk ke baba, nuk ke me ecë përpara

Shqipëria mund të ndërmjetësojë në ushtrimin e padisë ndaj Serbisë për gjenocid, thotë Baraliu

Shqipëria mund të ndërmjetësojë në ushtrimin e padisë ndaj Serbisë për gjenocid, thotë Baraliu

‘Kam informacione të dorës së parë, Çitaku do të jetë krydiplomatja e ardhshme e Shqipërisë’

‘Kam informacione të dorës së parë, Çitaku do të jetë krydiplomatja e ardhshme e Shqipërisë’

Dhunë në familje, gruaja rrah burrin në Neredime të Ferizajit

Dhunë në familje, gruaja rrah burrin në Neredime të Ferizajit

Nuk fshihen më, Melisa dhe Andi shkëmbejnë puthje në mes të emisionit

Nuk fshihen më, Melisa dhe Andi shkëmbejnë puthje në mes të emisionit

Kosova i fiton 4 medalje në Kroaci, vëllezërit Bajoku i fitojnë të artat

Kosova i fiton 4 medalje në Kroaci, vëllezërit Bajoku i fitojnë të artat

Dalin rezultatet e lotarisë amerikane – ja si ta kuptoni nëse keni fituar

Dalin rezultatet e lotarisë amerikane – ja si ta kuptoni nëse keni fituar

Departamenti Amerikan i Mbrojtjes: Krenar të jemi bashkë me Ushtrinë e Kosovës në Kuvajt

Departamenti Amerikan i Mbrojtjes: Krenar të jemi bashkë me Ushtrinë e Kosovës në Kuvajt

Rivaldo: Aguero do të ishte një nënshkrim i shkëlqyeshëm për Barcelonën

Rivaldo: Aguero do të ishte një nënshkrim i shkëlqyeshëm për Barcelonën

Golf 1 vjen si një veturë moderne elektrike

Golf 1 vjen si një veturë moderne elektrike

Ofertat më atraktive janë #ConadKosova🥰

Ofertat më atraktive janë #ConadKosova🥰

Interi u kërkon tifozëve të festojnë duke respektuar rregullat anti-Covid

Interi u kërkon tifozëve të festojnë duke respektuar rregullat anti-Covid

Policia ndërhyn në aktivitetin e PSD-së

Policia ndërhyn në aktivitetin e PSD-së

Xhudisti Akil Gjakova, bëhet baba për herë të parë

Xhudisti Akil Gjakova, bëhet baba për herë të parë