Nënshkruhet marrëveshja për ndërtimin e Sunny Hill Foundation

E publikuar: 04/08/2022 15:01
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Share:

Kryetari i komunës së Prishtinës, Përparim Rama, këngëtarja me famë botërore, Dua Lipa dhe babai, njëherit menaxheri i saj, Dukagjin Lipa kanë nënshkruar marrëveshjen për ndërtimin e Sunny Hill Foundation.

Sunny Hill Foundation është një organizarë e bamirësisë që funksionon nën patronazhin e Dua Lipës.
“Sunny Hill Foundation është duke krijuar një qendër e muzikës dhe artit në rajon në bashkëpunim me Komunën e Prishtinës”, thuhet në ëebfaqen e Sunny Hill Foundation.

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!